На всіх будинках, де мешкали загиблі АТОвці з Черкас, встановлять меморіальні дошки

ato

Нещодавно до Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради звернулась мати загиблого АТОвця Лазоренка про відшкодування витрат у розмірі 10 тис. грн на виготовлення меморіальної дошки сину, яку розміщено на будинку, де мешкав хлопець. Крім того, за власні кошти сім’я облагородила фасад будинку. 

У зв’язку з цим, заступник директора департаменту Юлія Ніконенко під час засідання виконкому запропонувала встановити меморіальні дошки на всіх будинках, у яких проживали загиблі АТОвці з Черкас. Загалом їх 26. На кожну дошку хочуть виділити 15 тисяч гривень.

– Проте цьому заперечує департамент фінансової політики Черкаської міської ради, — сказала Юлія Ніконенко. — Крім цього, є ще спірне питання по виконавцю. Ми вважаємо, що виконавцем має бути департамент організаційного забезпечення, але його представники виступили проти цього.

Зрештою, члени виконкому підтримали проект рішення із урахуванням пропозицій представника департаменту соціальної політики. Відтак, виконавцем таки буде департамент оргзабезпечення.

ДЖЕРЕЛО

9 Червня, 2017 в 20:50 / Переглядів: 975

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
На всух черкаських будинках, де мешкали АТОвці, встановлять меморіальні дошки | Про Головне Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] Нещодавно до Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради звернулась мати загиблого атовця Лазоренка про відшкодування витрат у розмірі 10 тис. грн на виготовлення меморіальної дошки сину, яку розміщено на будинку, де мешкав хлопець. Крім того, за власні кошти сім’я облагородила фасад будинку. Про це повідомляє “Рідний край”. […]