Днями в Тальному бігли олімпійці (відео)

Щойно у центрі міста Тальне стартував Олімпійський пробіг, метою якого є розвиток Олімпійського руху і масового залучення людей до здорового способу життя. Цей пробіг приурочений до утворення Міжнародного комітету Міністерства освіти і науки та проведення Всесвітньо олімпійського дня в Україні. У сьогоднішньому заході взяли участь спортсмени, діти і вчителі шкіл міста та району. Після Гімну України до присутніх зі словами привітання звернулися заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, радник голови районної ради Віталій Чалий, начальники відділу освіти райдержадміністрації та міської ради Лариса Коваль і Тетяна Коломинська, ветеран фізичної культури і спорту Вадим Мицик. Тетяна Півторак зазначила:- Вже традиційним для нас став Олімпійський пробіг. Дякую вам діти, що і цього року відгукнулися на наше запрошення взяти в ньому участь. Тут зібралися сама витривала і найспортивніша молодь нашого району. Хочу побажати в сьогоднішній день всім вам міцного здоров'я, бути справжніми патріотами і надійною заміною нашим спортсменам. Бажаю вам досягати таких же перемог і висот, які досяг Вадим Федорович Мицик наш земляк (ветеран фізичної культури і спорту, учасник міжнародних змагань з бігу, кандидат у майстри спорту, заслужений працівник культури України, доктор філософії у галузі культурології, професор Міжнародної академії оригінальних ідей). Слава Україні! Також зі своїм напутнім словом виступив Вадим Федорович, після чого учасники пробігу вийшли на старт.

Posted by Тальнівська районна державна адміністрація on Tuesday, 6 June 2017

6 червня у центрі міста Тальне стартував Олімпійський пробіг, метою якого є розвиток Олімпійського руху і масового залучення людей до здорового способу життя. Про це повідомляє Тальнівська районна державна адміністрація.

Цей пробіг приурочений до утворення Міжнародного комітету Міністерства освіти і науки та проведення Всесвітньо олімпійського дня в Україні. У сьогоднішньому заході взяли участь спортсмени, діти і вчителі шкіл міста та району.

Після Гімну України до присутніх зі словами привітання звернулися заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, радник голови районної ради Віталій Чалий, начальники відділу освіти райдержадміністрації та міської ради Лариса Коваль і Тетяна Коломинська, ветеран фізичної культури і спорту Вадим Мицик. 

Похожее изображение

8 Червня, 2017 в 10:55 / Переглядів: 699

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про