На Черкащині понад півтисячі переселенців не проживають за місцем тимчасової реєстрації

Картинки по запросу переселенці
На обліку в управлінні ПФУ Черкасах перебувають 1 436 осіб з числа внутрішньо переміщених пенсіонерів. Але 534 особам виплата пенсій призупинена, оскільки вони не пройшли верифікацію.

Про це з посиланням на управління ПФУ в м.Черкаси, повідомляє УНН-Центр.

У 2016 році за рішенням Уряду всіх пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб переведено на отримання соціальних виплат через “Державний ощадний банк України” та запроваджено їхню постійну верифікацію, зокрема, шляхом видачі електронних пенсійних посвідчень, які одночасно слугують і банківською карткою.

Управлінням оформлено електронне пенсійне посвідчення 1 154 внутрішньо переміщеним особам. Вже в грудні 2016 року 239 внутрішньо переміщеним особам призупинено виплату пенсії до з’ясування (відсутні за місцем тимчасової реєстрації, не оформили необхідний пакет документів для відкриття рахунків в Ощадбанку, тощо).

Наразі на обліку в управлінні перебувають 1 436 пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб, з яких 534 особам виплата пенсії призупинена, оскільки вони не пройшли верифікацію (відсутні за місцем тимчасової реєстрації) і комісією Черкаського міськвиконкому їм відмовлено в поновленні соціальних виплат.

8 Червня, 2017 в 10:18 / Переглядів: 772

Теми: Аналітика,Економіка,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про