На Черкащині знайшли винуватця, що труїв ціле село

Нещодавно ми повідомляли, що Невідома речовина отруїла ціле село на Черкащині:  невідомі фурами завозили небезпечну отруту і покидали її на відкритій території. Гори небезпечного непотребу виявили жителі села Червона Слобода неподалік будинків. Коли відчули нестерпний сморід. Сільські городи – за кілька десятків метрів.

Як повідомляють Сільські обрії, жителі Червоної Слободи, виявивши на території одного з підприємств каністри, від яких ішов страшний сморід, забили на сполох та звернулися з письмовою заявою до Держекоінспекції у Черкаській області. За результатами перевірки підприємця судитимуть за забруднення атмосферного повітря.

В ході проведення перевірки встановлено, що на території «Агрошляхбуд» з порушенням вимог природоохоронного законодавства здійснює господарську діяльність фізична особа-підприємець, який займається переробкою відпрацьованих шин в піролізній установці. Посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.ст. 78 ч.1, 82-6 КУпАП, надано припис на усунення виявлених порушень та направлено адміністративний позов до Черкаського окружного адміністративного суду для прийняття рішення про заборону виробничої діяльності.

8 Червня, 2017 в 07:00 / Переглядів: 1314

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про