Черкаські правоохоронці закликають не продавати дітям лікарські препарати

Картинки по запросу наркоманія

Серед гострих соціальних проблем, яким нам, на жаль, сьогодні не бракує, одна з найболючіших – проблема наркоманії. У двадцять першому сторіччі хворобливий потяг до смертельного зілля набув широкого розмаху. Про наркоманію нині говорять у всьому світі. Щодня хтось вперше бере у руки шприц з отрутою, не замислюючись над тим, що з першою дозою буде наступна, а потім – прірва. Крім того, нині серед молоді мають місце поширення лікарські засоби, ефедрин та його похідні.

Звертаємося до працівників аптечних кіосків та медичних закладів не продавати дітям та молоді зазначені вище лікарські препарати. Нехай за пігулками приходять їхні батьки.

У зв’язку з тим, що в період літніх шкільних канікул переважна більшість дітей залишаються без нагляду дорослих, Національною поліцією України в даний час здійснюються профілактичні заходи «Літо-2017», спрямовані на забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми і стосовно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ.

Водночас закликаємо всіх небайдужих громадян з проханням уживати максимум заходів для убезпечення дітей від наркотичної залежності.

Давайте разом збережемо дітей!

 

Сектор комунікації поліції Черкаської області

7 Червня, 2017 в 06:16 / Переглядів: 1057

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Черкаські правоохоронці забороняють продавати дітям наркотичні лікарські засоби | Про Головне Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] Нехай за пігулками приходять їхні батьки, інформує “Рідний Край” з посиланням на сектор комунікації поліції в […]