На Черкащині без попереджень перевірятимуться підприємства та заклади торгівлі

Картинки по запросу перевірка

Протягом двох місяців фахівці Держпраці відвідуватимуть всі підприємства сільського господарства та заклади торгівлі без попереджень. Мета їх візиту – інформувати керівників про розмір штрафних санкцій за виявлені факти «тіньової» зайнятості. Потім підприємства інспектуватимуть до вересня. Про це повідомляють в Управлінні Держпраці у Черкаській області.

Черкащина відібрана у числі чотирьох областей України для реалізації пілотного проекту Міжнародної організації праці, де проводитимуться  інспекційні відвідування підприємств з метою виявлення фактів незадекларованої праці. Кампанія має проводитися ще у Львівській, Одеській та Херсонській областях.

У Черкаській області найбільший відсоток “нелегалів”, за статистичними даними, виявили саме у сфері сільського господарства та торгівлі. Інші області увагу приділяють своїм “слабким” місцям.

В Управлінні Держпраці у Черкаській області нагадують, що з повідомленнями про порушення вимог законодавства про працю можна звертатися до відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів за номером телефону: (0472) 33-69-70. Адреса Управління Держпраці у Черкаській області: 18000, Черкаська обл., м. Черкаси б-р Шевченка 205, 3 поверх. 23ck@dsp.gov.ua

 

ДЖЕРЕЛО

3 Червня, 2017 в 13:20 / Переглядів: 1948

Теми: Аналітика,Економіка,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про