Уманська молодь розробляла програми енергозбереження

“Досить цікавим та актуальним видався проект студента УДПУ Антона Терещука “Економимо разом – покращуємо добробут кожного!”, який він представив на проекті “Академія молодіжного лідера”. Коротко про його суть. Цей проект покликаний зменшити кількість боржників комунальної виплати і покращити умови проживання громадян, які своєчасно сплачують комунальні послуги. Багатоквартирні будинки, які за поточний рік не мають заборгованості, отримують цільові кошти на благоустрій помешкання та прибудинкової території. Досить цікава ідея.” – написав на “Фейсбуці” міський голова Умані Олександр Цебрій.

“Хочу сказати, що всі проекти, які розробили молоді “академіки” у сфері екології, енергозбереження, популяризації здорового способу життя та спорту, збереження та популяризації історико-культурної спадщини, розвитку соціальної інфраструктури, дієві та мають право на життя. Цінним є сам факт активності молоді, її бажання щось робити.

Заохочую учасників Академії подавати свої проекти на різноманітні гранти, яких зараз чимало, і обов’язково вірити у їх здійснення. Учасники проекту “Академія молодіжного лідера” ще раз підтвердили, що в Умані є люди, які хочуть творити зміни для кращого життя, змінювати регіон, місто, його інфраструктуру. А ми ці ідеї будемо втілювати.” – зазначив очільник Умані.

 

3 Червня, 2017 в 15:00 / Переглядів: 769

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про