Черкаська поліція відмовилася надати інформацію про п’яного директора КП, якого “відмазують” у суді

Картинки по запросу феміда

В Черкасах директор комунального підприємства керував автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, патрульна поліція відмовляється надавати інформацію про обставини події, тим часом справа йде до повного «відмазування» в суді. Про це пише Кропива.

Мова йде про директора КП Служба утримання будинків «Митниця» Григор’яна Володимира Івановича. Як писали місцеві ЗМІ цей чоловік з характерною спортивною зовнішністю очолив комунальне підприємство у червні 2016 року, до того був помічений у підтримках силових акцій ВО Батьківщина по блокуванню обрання голови Черкаської обласної ради у 2015 році.

Як слідує із даних офіційного сайту «Судова влада України», в провадженні Придніпровського районного суду Черкас перебуває справа про адміністративне правопорушення стосовно даного громадянина, її розгляд постійно переноситься.

Інформації про фактичні обставини наразі в судовому реєстрі немає, з відповідним запитом – надати нам фактичні обставини події – час, місце та відео події, ми звернулися до Патрульної поліції. Однак в наданні інформації було відмовлено. Відзначимо, що ми не запитували жодні персональні дані, а намагалися лише отримати обєктивні обставини самої події. 

Перенесення засідання може свідчити про спробу затягнути фактичний розгляд справи, щоб вийшов трьохмісячний термін від дати адміністративного проступку. За спливом цього терміну суд просто закриває справу без винесення покарання, як це вже неодноразово було.

2 Червня, 2017 в 21:00 / Переглядів: 1056

Теми: Аналітика,Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про