“Уночі тріщать і вікна, і стіни”: в Умані розвалюється аварійна триповерхівка (ВІДЕО)

Уже чверть століття осідає та вкривається тріщинами багатоквартирний будинок у місті Умані на Черкащині. Будівля розміщена у центрі міста, проте необхідного ремонту не бачила давно. Мешканці роками оббивають пороги міськради, але чиновники рятувати аварійну споруду не квапляться, повідомляє 5 канал

Триповерхівка в Умані вже понад 20 років має статус аварійної. Тримається вона лише завдяки двом залізним швелерам, які стягують стіни, щоб тріщини не йшли далі. Людмила Бачинська мешкає тут від дня побудови. Ремонт у квартирі робить чи не щороку, бо стеля ледь тримається. По всій квартирі – тріщини.

У триповерхівці мешкають 24 родини. Люди кажуть, буквально чують як будинок просідає. Ситуацію ускладнює місце розташування, адже дім буквально стоїть над прірвою.

“Буває вночі тріщать і вікна, і стіни. Особливо, коли їде машина, то усе рухається. Як землетрус був, тоді трусило, і ми не слухали чи тріщить, а тікали”, – розповідає мешканка аварійного будинку Надія Олійник.

Місцева влада з бідою мешканців знайома. Комунальники встановили на стяжки в будинку автоматизовані маячки, щоб мати змогу фіксувати збільшення тріщин. Відтоді запевняють, що змістився лише один прилад – 1995 року встановлення. Та глобального плану, як розв’язати цю проблему досі немає. Тому чиновники чекають на висновок нещодавно створеної спецкомісії.

2 Червня, 2017 в 12:27 / Переглядів: 1338

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про