На Черкащині можуть створити “екологічних шерифів”

Результат пошуку зображень за запитом "екологічний шериф"В Черкасах компанія «GoogleУкраїна» презентувала проект «Цифрове перетворення Черкаської області”, яку реалізували у співпраці з Черкаською обласною державною адміністрацією та Державною екологічною інспекцією у Черкаській області. В рамках кампанії створено Інтерактивний реєстр екологічних проблем Черкаської області http://ck.ecoukraine.org, де можна не тільки побачити на карті регіону найбільш серйозні екологічні проблеми і порушення, але й самостійно додати інформацію про проблему в своїй місцевості. Користувачеві потрібно тільки зробити фотографію смартфоном або планшетом, відзначити місце, де був зроблений знімок на Картах Google, і на веб-сайті відправити запит. Система створює офіційне звернення до державного органу, а також моніторить стан запиту, а користувач може стежити за реакцією природоохоронних органів в режимі онлайн.

Крім того, в рамках кампанії розроблено мобільний додаток EcoInspector, де можна також додавати інформацію про екологічні проблеми свого регіону України, а система проконтролює процес реального їх вирішення.

Участь у заході прийняв заступник начальника Держекоінспекції в Черкаській області Олександр Позняков, який наголосив на тому, що «ця кампанія — це крок вперед у тих питаннях, які є в нашому довкіллі. Адже ми вважаємо, що має бути зв’язок між громадянами та органами державної влади у вирішенні певних питань. У межах реформи децентралізації ми готові навчати громадських інспекторів на місцях. Ми готові надати територіальним громадам ширші повноваження. Концепцією реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього середовища в Україні передбачається створення таких посад, як інститут громадських інспекторів з охорони довкілля — «Екологічних шерифів» на базі місцевих громад, які будуть слідкувати та наводити порядок на своїй території”.

Джерело: Дзвін

2 Червня, 2017 в 11:48 / Переглядів: 776

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про