Черкаська прокуратура повернула державі майже півтисячі гектарів землі

Господарським судом Черкаської області в травні 2017 року задоволено позов прокуратури в частині стягнення з одного з товариств понад 600 тис. грн. збитків і повернення у державну власність земельної ділянки площею більш як 470 га, що відповідає державним інтересам.
Підставою для звернення прокуратури в 2013 році до суду з відповідним позовом стали виявлені факти самовільного використання одним із товариств земельних ділянок загальною площею більш як 470 га на територіях Черкаського та Городищенського районів.
Збитки від самовільного використання землі склали понад 600 тис. грн., стягнення яких стало предметом позову прокурора.

Розгляд справи тривав майже 4 роки. Товариство намагалося у судовому порядку визнати протиправними дії інспектора Держсільгоспінспекції  та нечинними розрахунки розміру шкоди. У вказану справу, що розглядалася у порядку адміністративного судочинства, прокуратура здійснила вступ, зайнявши та відстоявши у ній принципову правову позицію.

На сьогодні вимоги прокурора про стягнення завданих збитків та повернення державі землі задоволено, державні інтереси у сфері земельних відносин поновлено.
Прес-служба  прокуратури Черкаської області

1 Червня, 2017 в 07:10 / Переглядів: 741

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про