Уманські правоохоронці шукають посіви маку та конопель

У період з 25 травня по 28 вересня 2017 року в Україні триватиме комрлекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “Мак”. Метою даних заходів є виявлення та знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку та конопель.

Праворхоронці міста та району вкотре нагадують що згідно законодавства за незаконний посів або вирощування снодійного маку (ст.106-2 КУпАП), або невжиття заходів щодо знищення дикорослих конопель чи снодійного маку (ст.106-1 КУПАП) передбачено покарання – штраф від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Згідно зі ст.310 Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снотворного маку у кількості від ста до п’ятисот рослин, конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин передбачена відповідальність у виді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. За незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості п’ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин передбачено позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Усім кому відома інформація про незаконні посіви маку та коноплі надавайте її до співробітників Уманського відділу та Уманського районного відділення поліції. Дякуємо за співпрацю

Повідомляє речник Уманського відділу поліці в ГУНП в Черкаській області Леся Усенко

30 Травня, 2017 в 15:47 / Переглядів: 794

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про