Стартував конкурс із вибору розробника програми розвитку туризму на Черкащині

Похожее изображение

У конкурсі можуть брати участь особи, що відповідають таким вимогам: є фахівцями у галузі туризму; володіють досвідом написання подібних програм; мають відповідні навички проведення моніторингу та аналізу ситуації в туристичній сфері, повідомляється на офіційному сайті Черкаської ОДА.

Там також зазначено, що має включати Програма розвитку туризму Черкаської області. Зокрема, створення якісного та кількісного реєстру туристичних об’єктів Черкащини; участь Черкащини у національних туристичних діджитал-платформах та створення цих платформ; підвищення рівня кваліфікації, розвиток навичок та вмінь спеціалістів галузі туризму шляхом участі у тренінгах та семінарах та промоцію туристичного потенціалу області.

Всі охочі можуть надсилати резюме та мотиваційний лист до 15 червня 2017 року на електронну пошту: spilka.aigu@gmail.com з темою листа: «Виконавець (розробник) програми для Черкаської області».

Конкурс оголосила Черкаська обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою «Асоціація індустрії гостинності України» у рамках програми «Підтримка розвитку туризму в регіонах».

Джерело:  Діловий Регіон

28 Травня, 2017 в 11:01 / Переглядів: 692

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про