“Але є одне АЛЕ”: черкаське безкоштовне авто не дістанеться аби-кому

Автомобіль «Volkswagen Passat» безкоштовно віддає Державна виконавча служба у Черкаській області через черкаську філію державного підприємства «СЕТАМ».

Цю гучну новину вчора під час засідання регіональної асоціації районних рад оприлюднив заступник начальника головного територіального управління юстиції, начальник Управління ДВС у Черкаській області Ярослав Фатенко. Владця обурило, що заявок на отримання іномарки досі ніхто із Черкаської області не подав, інформує Черкаси.city.

Також він роз’яснив, щоб безкоштовно отримати автівку треба пройти певну процедуру: зареєструватись на сайті СЕТАМу, знайти необхідну річ у розділі “Безоплатна передача”, приїхати у Державну виконавчу службу написати заяву, аргументувати у ній, чому маєте отримати автомобіль та, по можливості, взяти участь у роботі комісії, яка приймає рішення про передачу.

Та як виявилось, претендувати на «шарову» іномарку мають право далеко не всі.

Як пояснив журналістам директор черкаської філії державного підприємства «СЕТАМ» Єгор Мацак, згаданий транспортний засіб є майном, конфіскованим на користь держави. Відповідно до чинного законодавства таке майно має бути реалізоване з аукціону. У тих випадках, коли майно не вдалось продати через аукціон, законом передбачено можливість безоплатної передачі майна. До тих, хто має право скористатись нею, належать: органи державної влади, заклади охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, соціального захисту, зокрема, заклади, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, будинки дитини при установах виконання покарань, установи виконання покарань, слідчі ізолятори, військові формування. Також його можуть передати на благодійні цілі або для переробки чи утилізації.

Пересічний громадянин може отримати безкоштовно таке майно тільки за умови, що він його бере для того, щоб відремонтувати і віддати на благодійні цілі.
«Легковий автомобіль Volkswagen Passat Variant, 2000 р.в., чорного кольору, № кузова WVWZZZ3BZYE247668, ДНЗ GR 42633. Тип трансмісії: механічна. На кузові наявні вм’ятини на капоті та на передньому правому крилі. На порогах автомобіля з правої та лівої сторін, на задньому бампері, на задньому правому крилі наявні відколи. На передньому бампері з лівої сторони відсутня заглушка. На правому задньому колесі відсутня заглушка диску колеса. Оббивка салону та сидінь мають подряпини, потертості та плями по всьому периметру. Відсутня панель автомагнітоли. Ключ запалювання наявний, свідоцтво про реєстрацію відсутнє», – таку характеристику стану автомобіля, який хочуть безкоштовно передати, розміщено на сайті СЕТАМ.

ДЖЕРЕЛО

26 Травня, 2017 в 15:01 / Переглядів: 1650

Теми: Аналітика,Економіка,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про