Парубій підписав закон про мовні квоти для ТБ

Парубій підписав закон про мовні квоти для ТБ

Сьогодні спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав закони про заборону носіння георгіївської стрічки і введення квоти 75% української мови на загальнодержавних каналах. Про це повідомляє 112.ua.

“Попри істерику тих, кому Україна кісткою в горлі і на спроби заблокувати закон про українську мову на українському телебаченні, цей парламент продемонстрував, що ми український парламент, – сказав Парубій в ході ранкового засідання Ради. – І сьогодні я підписую закон, який передбачає обов’язкову частку української мови на загальнонаціональному телебаченні 75%, тому що цей закон – черговий крок з оборони нашого національного простору і нашої мови. Зараз в умовах війни це питання національної безпеки. Як вчора обіцяв, я невідкладно підписую закон. Закон підписаний”.

Також спікер підписав закон про введення штрафів “за носіння так званої георгіївської стрічки – символу ненависті і ворожнечі”. За словами Парубія, зараз ці стрічки носять люди, які “почали війну проти України, хто щодня стріляє в наших воїнів, хто вбиває мирних людей і ті, хто ненавидить Україну”.

“Цей закон – один з найважливіших законів цього тижня. І я теж маю право його підписати і роблю це в присутності народних депутатів. Закон підписаний”, – зазначив Парубій.

 

ДЖЕРЕЛО

26 Травня, 2017 в 14:01 / Переглядів: 740

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про