Верховна Рада хоче перейменувати село на Черкащині

Народні депутати розглянуть у другому читанні проект постанови №6205, який передбачає перейменування села Чубівка Смілянського району на село Ленское.

Верховна Рада хоче перейменувати один із населених пунктів Черкаської області

За інформацією Черкаської обласної ради, перейменування села Чубівка ініційовано його жителями в зв’язку з нерозумінням походження чинного назви, яке було присвоєно населеному пункту Ленінське (колишня назва села Чубівка) відповідно до Постанови Верховної Ради України від 19 травня 2016 у виконання вимог Закону «Про декомунізації », повідомляє Сміла.city.

У зв’язку з цим пропонується перейменувати село Чубівки на селі Ленського, з огляду на назву поселення, що, по даним Носачівського сільській раді, до 1926 використовувався рік і пов’язані з ім’ям землевласник Ленський », – йдеться в поданні до постанови.

Також повідомляється, що питання про перейменування сіли Чубівка були підтримана територіальної громада на громадських слуханнях, узгоджена відповідно до законодавства, розглянуто і схвалено Носачівського сільрада, Смілянський районний та Черкаський обласні ради.

26 Травня, 2017 в 06:01 / Переглядів: 1151

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про