Організатори черкаського маршу у вишиванках не з’явилися на захід, бо злякались дощу

Організатори раніше оголошеного Мега-маршу у вишиванках відмінили проведення заходу у зв’язку з несприятливим прогнозом погоди. Однак про відміну заходу дізналися не всі охочі взяти в ньому участь. Тому опівдні на площі Б. Хмельницького таки зібралася група людей у вишиванках. За відсутності організаторів вони вирішили самоорганізуватися і таки пройшли центральним бульваром міста, передає кореспондент УНН-Центр.

Оскільки захід відмінили, то жодного супроводу від патрульної поліції чи перекриття руху автомобілів бульваром Шевченка не було. Проте група людей кількістю до 50 осіб вирішила пройти центральною пішохідною частиною бульвару. Аби марш набув певного змісту, його учасники розпочали ходу під власне виконання гімну України, потім під час всього маршу співали українських пісень. Очолили ходу і першими затягували пісень дві дівчини, які заради маршу приїхали до обласного центру з Оршанця. Містяни підтримували патріотичний марш схвальними вигуками, автомобілі сигналили на знак підтримки. Дехто приєднувався на ходу.

Закінчився “міні-марш” біля пам’ятника Борцям за волю України на площі Слави так само спільним виконанням гімну держави.

21 Травня, 2017 в 18:46 / Переглядів: 1015

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про