Уманський виконком передав центральний стадіон у приватну власність

Уманці занепокоєні новиною про продаж центрального стадіону міста, адже ніхто не знає, як новий власник вирішить ним розпорядитися новою покупкою і чи взагалі залишиться у містян доступ до цієї території. Проте питання має гостро стояти в іншому – в законності процедури купівлі-продажу.

Редакція сайту “Рідний край” з власних джерел дізналася, що територія, на якій розташовується спортивно-оздоровчий комплекс, належить громаді.

До 2004 року стадіон був названий імені Котовського. У 2004 році вся територія та майно, що належить стадіону, без оплати і розіграшу на аукціоні віддали на баланс відкритого акціонерного товариства “Уманьфермаш” і, відповідно був перейменований.

“Історія оновленого стадіону починається у 2004 році, коли розпочато реконструкцію силами Уманьферммашу при фінансуванні Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча.” – додається на сторінці Вікіпедії.

Проте на сайті не зазначається, що виконавчий комітет Уманської міської ради проголосував за передачу вже перейменованого стадіону “Уманьферммаш” у приватне користування однойменному товариству.

Нині по цій справі триває досудове розслідування, відкрито кримінальне провадження. Тому про законність продажу спортивно-оздоровчого комплексу в цетрі міста говорити ще рано.

Нагадаємо, в Умані за кругленьку суму продають центральний стадіон. Оголошення про продаж з’явилося на одній із популярних дощок оголошень в Інтернеті.

21 Травня, 2017 в 11:06 / Переглядів: 1152

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про