Одразу два кримінальні провадження відкрито стосовно діяльності голови Христинівської РДА

Картинки по запросу денисюк людмила миколаївна

Одразу два кримінальні провадження відкрито стосовно діяльності голови Христинівської РДА Денисюк Людмили Миколаївни за частиною 1 статті 382 КК України та частиною 1 статті 366 КК України, а саме: ” Умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили” та “Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів”.

На ім’я т.в.о.  начальника Христинівського ВП ГУНП України в Черкаській області Мельника Олександра Володимировича надійшли заяви від Банара Валерія Васильовича, заступника голови Христинівської районної державної адміністрації, в яких йшлося про неправомірну діяльність посадовця та невиконання нею ж судових рішень.

Раніше на сайті “Рідний край” вже повідомлялося, що Голова Христинівської РДА двічі незаконно звільняла свого заступника (документ). Нагадаємо, 18 вересня 2015 року Банар Валерій Васильович був призначений на посаду заступника голови Христинівської РДА. Проте 1 червня 2016 року, коли Валерій Васильович перебував на лікарняному, його звільнили з посади.

Посадовець був змушений звернутися до Черкаського окружного адміністративного суду з вимогою поновити його на займаній посаді, далі був позов до Київського апеляційного адміністративного суду, і 21 грудня 2016 року звільнення було визнане не обгрунтованим і безпідставним, Валерія Васильовича поновили на посаді заступника голови Христинівської РДА.

23 грудня 2016 року посадовець прибув на сесію районної ради, так як паралельно він є і депутатом, керівник апарату адміністрації Станіслав Пилипишин попросив пред’явити трудову для поновлення на посаді. О 10:39 ранку посадовець озайомився з відповідним розпорядженням і поїхав у районний центр зайнятості аби знятися з обліку. О 14:00 повернувся на робоче місце і отримав від начальника відділу кадрів розпорядження про звільнення від 22 грудня на підставі частини 3 статті 10 Закону про місцеві державні адміністрації: “Перші заступники та заступники голів місцевих державних адміністрацій заявляють про припинення своїх повноважень новопризначеним головам місцевих державних адміністрацій у день їх призначення.” І це при тому, що новий очільник на своєму місці працював на той час 8 місяців.

Валерій Васильович знову звернувся до Черкаського окружного адміністративного суду і 10 березня 2017 року рішенням був поновлений на посаді. Рішення вступило до негайного виконання.

13 березня, прибувши на своє робоче місце, ні голови РДА, ні керівника відділу кадрів, ні начальника юридичного відділу, ні керівника апарату адміністрації Валерій Васильович не застав. Станом на 9:30 він був змушений залишити лист-повідомлення про те, що на робочому місці він був, і звернутися на урядову “гарячу лінію” щодо впливу на бездіяльність очільника адміністрації, адже далі терпіти її витівки сил вже немає.

14 березня Валерій Банар знову прибув до Христинівської районної державної адміністрації, щоб приступити до виконання своїх посадових обов’язків, проте головою адміністрації Денисюк Л.М. було повідомлено, що вона може виконати лише один пункт рішення суду, а саме виплатити мені місячний заробіток. Щодо поновлення на роботі, Денисюк Л.М. зазначила, що дана посада виведена зі штату і посадовця немає куди поновлювати. З розпорядженням про виведення посади зі штату на мою вимогу мене ознайомлено не було так як і не було зазначено причину скорочення посади. Про це ми теж повідомляли, з чим можна ознайомитися ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Банар В.В. звернувся до виконавчої служби і 23 березня державним виконавцем Яжуком С.С. було відкрите виконавче провадження, щодо негайного виконання постанови суду та 29 березня направлене боржнику для виконання, проте жодних дій з боку Христинівської районної державної адміністрації щодо виконання постанови суду до цього часу не відбувається.

До слова, інформація про виведення спірної посади є неправдивою, адже 10 березня під час слухання справи щодо поновлення Банара В.В. на посаді заступника голови, представниками відповідача та третьої особи Барською Т.М. та Вітер Л.А. не було повідомлено суд про те, що посади на яку може бути поновлений позивач в апараті Христинівської РДА немає.

Крім того, 1о березня о 15 год. 30 хв. в м.Христинівка проходило офіційне відкриття спортивного клубу «Олімп», про що в районній газеті «Трибуна хлібороба» від 14.03.2017 року Білецькою Р.В. опублікована стаття,де зазначено, що на урочистостях була присутня заступник голови Христинівської РДА – Терещук Т.С., яка була призначена розпорядженням голови РДА №26-л від 08.02.2017 року та на той час займала спірну посаду.(копія газети додається).

Ще одним доказом є відеозйомка телевізійної радіокомпанії «Ятрань», яка 10.03.2017 року висвітлювала офіційне відкриття спортивного клубу «Олімп» де ведучим чітко озвучується, що на святі присутня заступник голови Христинівської РДА – Терещук Т.С.

 

Чому голова Христинівсьої РДА настільки категорична до свого заступника – не відомо. Раніше ми намагалися поспілкуватися з нею в телефонному режимі, але від будь-яких коментарів Людмила Миколаївна відмовилася, а давати відкрите інтерв’ю на телекамеру теж не захотіла.

Редакція “Рідного краю” і надалі стежитиме за розвитком подій, що останнім часом творяться довкола керівництва Христинівської РДА.

 

 

19 Травня, 2017 в 18:59 / Переглядів: 2966

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про