На межі з прірвою: в Умані будинок 25 років чекає ремонту. ВІДЕО

Мешканців будинку лякають тріщини та стан будівлі загалом, – повідомляє “ЧСН”.

Уже більше 25 років осідає та вкривається тріщинами будинок 34 по вулиці Фортечній в Умані. В аварійному приміщенні мешкає 24 родини. Будівля розміщена майже у середмісті, проте ремонту не бачила давно. Мешканці роками оббивають пороги міськради, але владці рятувати їхню оселю не поспішають.

Людмила Бачинська мешкає у цьому будинку вже багато років. У її квартирі вся стеля вкрити тріщинами. Каже: внутрішнім ремонтом справі не зарадиш, дім старий і аварійний.

Перші тріщини на фасаді з’явилися в 95-тому, а нині вcя триповерхівка просідає і тріскається, у під’їздах шматками відвалюється штукатурка, а стіни тримаються купи завдяки двом залізним швелерам, якими укріпили будинок ще 20 років тому.

Рідний дім лякає мешканців та перетворюється на місце постійної небезпеки, ба більше – частина будинку за півкроку до падіння у прірву.

Імовірною причиною руйнувань мешканці називають те, що будинок побудовано на старому фундаменті, який не витримує навантаження, проте не на камеру, зізнаються, що ж стало причиною.

І наіть неодноразові звернення до представників влади суттєвих результатів не дали.

Аби встановити причину аварійності, необхідно викликати спеціалізовану комісію, щоб провести обстеження будівлі – кажуть у відділі ЖКГ уманської міської ради. За 25 років, цього досі не зробили.

Востаннє мешканці просили владу допомогти цієї весни, тоді комунальники встановили низку маячків, щоб простежити чи збільшуються тріщини, стверджують: досі жоден не зруйнувався.

Вартість ремонту та його нагальність стане відомою після обстеження будинку. Та коли конкретно відбудеться це обстеження – владці не кажуть.

 

18 Травня, 2017 в 15:22 / Переглядів: 660

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про