Інтернет-війни: українці масово “завалили” електронними петиціями представництво Президента України. Чого вони вимагають?

Похожее изображение

Днями інтернет-користувачів сколихнула неочікувана новина: В Україні заборонили соцмережі “Вконтакте” та “Однокласники”. Люди в паніці масово кинулися до сайту Електронних петицій, аби звернутися до Президента з проханням не забороняти російські соціальні мережі на території України. Ось які аргументи вони наводять:

” Багато людей мають пошту на mail.ru, якою користуються роками, десятками років, і багато інших сервісів у них прив’язані саме до цієї поштової скриньки, і багато важливих контактів буде втрачено при забороні mail.ru в Україні. Безболісно перенести все, що тим чи іншим чином прив’язано до твоєї основної поштової скриньки, на інший ресурс, – трудомісткий та болісний процес, що вимагає багато часу.”

Автор (ініціатор): Жиганова Анна Анатоліївна

 

“Блокування інформаційних інтернет-ресурсів, тим паче без судових доказів та рішення, має негативний вплив як на відносини між владою та суспільством, так і на міжнародне ставлення, та має невизначену економічну ефективність.

Це складне питання, яке потрібно цілком розглядати як серед суспільства, так і експертів, але на даний час пункти з блокуванням потрібно видалити.”

Автор (ініціатор): Вайнблат Євген Львович

 

“Команда Яндекс вже поанд 10 років в Україні розробляє сервіси , які покращують наше життя ( Яндекс Пробки , Яндекс Транспорт , Яндекс пошта , Маркет-плейс -Яндекс маркет) – з високими стандартами якості , ці сервісі не ліше поліпшують життя нашим співвітчізникам , а ще й забезпечують робочі місця , та дають змогу залучати нових клієнтів малому та середньому бізнесу !”

Автор (ініціатор): Копишинський Юрій Володимирович

 

Проте є й петиції з доволі цікавими і неочікуваними проханнями, на які теж звертають увагу і підтримують голосами.

 

“Національна безпека дорожче банальної торгівлі та реклами. Не звертайте будь-ласки увагу на стогін “ватної” та недалекоглядної спільноти та ні в якому разі не розблоковувати соцмережі агрессора.”

 Автор (ініціатор): Лупашко Сергей Александрович

 

“Пропоную вслід за блокуванням соцмереж “Вконтакте” та “Однокласники” заборонити: матрьошок, горілку, пельмені, балалайки, а всіх ведмедів депортувати до Сибіру”

Автор (ініціатор): Петренко Михайло Михайлович

 

“У звязку з ворожістю російських українофобських сайтів Однокласники та в Контактіїх закрити та заборонити. На державному рівні допомогти українським айтішникам, створити утворити ініціативну групу для створення українського сайту Однокласники та в Контактні, для звязку колишніх однокласників та оперативного спілкування, обговорення насущних питань, обговорення народних та законопроектів винесених на всенародне обговорення, в яких відслідковувати антиукраїнські прояви українофобії.”

Автор (ініціатор): Швец Игорь Васильевич

 

“Логічне продовження указу Президента №133/2017 та політики нашої держави щодо захисту інформаційного простору українців буде заборона неконтрольованих соціальних мереж YouTube та Facebook.”

Автор (ініціатор): Гукасян Ігор Меружанович

 

“У зв’язку з блокуванням популярої в Україні соціальної мережі “Вконтакте”, пропоную створити нову потужну Українську соціальну мережі, яка у подальшому повинна стати головним конкурентом ” Вконтакте”. Пропоную назви: “ВУкраїні”або”БандерівецьЮА”

Автор (ініціатор): Алексеєнко Сергій Ігорович

 

“Скорегувати “УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133 / 2017″ і видалити звідти соцмережі і пошуковий сервіс Яндекс. З метою економічних санкцій заблокувати грошові операції на даних ресурсах, але не обмежувати сам доступ до ресурсу (тобто ресур буде працювати, але не отримувати дохід, несучи збиток).”

Автор (ініціатор): Макіян Смбат Артурович

 

До слова, петиції з проханням заборонити російські соціальні мережі на території України створювалися раніше і неодноразово, проте не набирали необхідної кількості голосів за відведений термін.

А от петицій з проханням залишити російські інтернет-ресурси на території України, створених за ці дні, сотня точно набереться, з низ набрали понад 100 голосів всього лиш кілька, а 1000 – і того менше. Чомусь кожен прагне вести самостійну боротьбу або стати інтернет-лідером, висловити свою думку, проте не ознайомитися з тим, що вже створено і сказано, які аргументи наведено.

Що з усіх цих петицій підтримати і чи долучатися до інтернет-війни – вирішували тільки вам. Ми наводимо лише приклади Електронних петицій, представлених на сторінці Офіційного інтернет-представництва Президента України. Робіть свій вибір обдумано і мудро, не піддаючись зовнішньому впливу.

18 Травня, 2017 в 06:37 / Переглядів: 1600

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина

2
Залиште коментар

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Дима Гурин Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
Дима Гурин
Читач
Дима Гурин

Просто хотілося особисто побачити лице тієї людини, що додумалася створити петицію про ютуб та фейсбук. Шановний, ви з розумом давно розпрощалися? Якщо так, то будьте ласкаві звернутися до інстанцій, які це лікують та видають тимчасове житло… Чому безліч неосвічених мега-патріотів лізе зі своїми мареннями про українофобство та жагою закриття всього, де є щось “не патріотичне”. Просто горить від такого зброда

Дима Гурин
Читач
Дима Гурин

Круто, ще й коменти підтирають, прекрасно