Частковий ремонт черкаської дороги здійснить іноземне підприємство

Балкано-італійське підприємство «Трансстроймеханізація» відремонтує 1 кілометр дороги на Черкащині за 10,6 млн грн. Фірма планує розпочати роботи на ділянці у червні і завершити у липні.
Картинки по запросу ремонт дороги

Відбувся аукціон на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км. 24+236 – км 25+440, повідомляє infomist.ck.ua.

Із 6 підприємств, що подалися на аукціон, до торгів були допущені 5.

У ході торгів найдешевшу пропозицію подало товариство «Трансстроймеханізація». Підприємство за свою роботу запропонувало суму відразу на півтора мільйона меншу, ніж у найближчого конкурента.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області уклала договір із фірмою на проведення ремонтних робіт.

«Трансстроймеханізація» відремонтує 1 кілометр дороги за 10,6 млн. грн. Підрядник гарантує термін експлуатації асфальтобетонного покриття на 3 роки. Згідно з графіком надання послуг, підприємство планує розпочати роботи на ділянці у червні і завершити у липні.

ТОВ Трансстроймеханізація прописане в Києві, засноване болгарською компанією «АО Гражданметропоставка» та чорногорським підприємством «АО Комунспецмонтаж ЛТД». Кінцевим бенефіціаром «Трансстроймеханізації» є громадянин Італії, житель Риму Пізолато Цельсо. Директором компанії з капіталом в 15 млн. грн. є уродженець Черкас Володимир Василенко. За останні 5 років підприємство отримало підрядів на 146,78 млн. грн.

Джерело: Діловий Регіон

 

16 Травня, 2017 в 10:17 / Переглядів: 866

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про