У Золотоноші державний виконавець «загубив» дюралевий човен

Золотоніською місцевою прокуратурою проведено перевірку додержання Золотоніським міськрайонним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області вимог законодавства під час виконання кримінальних покарань у вигляді конфіскації майна у засуджених.

У ході перевірки встановлено, що на виконанні у Золотоніському міськрайонному відділі ДВС знаходиться виконавчий лист про конфіскацію дюралевого човна з двигуном «Вихор-20» на користь держави, повідомляють Новини Черкас.

При цьому, у порушення вимог чинного законодавства по закінченню шестимісячного терміну державним виконавцем не проведено усіх необхідних дій для закінчення виконавчого провадження. Більше того, на момент перевірки встановлено, що дюралевий човен, який підлягав конфіскації, відсутній у особи, якій був переданий на зберігання.

Однак, державним виконавцем не складено про це відповідний акт та не направлено подання для вирішення питання про притягнення зберігача до кримінальної відповідальності.

У зв’язку із зникненням дюралевого човна, який підлягав конфіскації, тяганиною у даному виконавчому провадженні, на даний час рішення суду виконати неможливо.

Враховуючи вищевикладене Золотоніською місцевою прокуратурою на адресу Головного територіального управління юстиції у Черкаській області направлено вказівку про притягнення до встановленої законом дисциплінарної відповідальності державного виконавця.

Наказом начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області державному виконавцю за неналежне виконання своїх посадових обов’язків оголошено догану.

14 Травня, 2017 в 13:27 / Переглядів: 1300

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про