Смілянське об’єднане управління Пенсійного фонду України оголошує творчий конкурс для дітей

Похожее изображение

Смілянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області оголошує конкурс дитячого малюнка «Мої дідусь та бабуся — пенсіонери» до Міжнародного дня захисту дітей серед жителів м. Сміли та Смілянського району. Конкурс триватиме з 11 до 26 травня 2017 року. Переможці візьмуть участь у другому етапі конкурсу, який проведе головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.
Для участі в конкурсі потрібно надіслати фото малюнку (з темою листа «Дитячий малюнок») на адресу: Смілянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області (2329@ck.pfu.gov.ua).
Конкурс проводиться за трьома віковими групами:
– Молодша група – з 5 до 8 років.
– Середня група – з 9 до 12 років.
– Старша група – з 13 до 16 років.
Переможець конкурсу в кожній віковій групі отримає подарунок. Правила участі в конкурсі:
Учасник конкурсу має надіслати фото роботи в зменшеному розмірі – не більше, ніж 2 Мб – одне фото, в форматі JPEG з темою повідомлення «Дитячий малюнок». В електронному листі, окрім фото самого малюнку, має бути текстовий файл з описом:
– П. І. Б. учасника, вік дитини.
– контактний телефон батьків та адреса електронної пошти;
– назва фото.
2. Переможців визначають організатори конкурсу.
3. Малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці (масло, акварель, темпера, гуаш, туш, кольорові олівці, фломастери, крейда і т.д.), формат А4, але обов’язково повинні бути кольоровими (не чорно-білими).
4. У конкурсі беруть участь малюнки дітей, які вони намалювали самостійно, і не з Інтернету.
5. Від одного учасника (дитини) приймається один малюнок.
6. Малюнки повинні бути підписані: ім’я і вік дитини на лицевій стороні.
7. Учасник конкурсу погоджується, що його робота може бути надрукована в будь-якому регіональному виданні, на виставці чи розміщена на будь-якому інтернет-порталі без виплати винагороди.
8. У випадку виникнення претензій з боку третіх осіб стосовно робіт, надісланих на конкурс, учасник зобов’язується урегулювати їх своїми силами. Учасники конкурсу є відповідальними за порушення авторських прав і прав третіх осіб.

12 Травня, 2017 в 16:37 / Переглядів: 761

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про