Керівника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області відсторонено від посади

Картинки по запросу віктор харченко черкаси

Керівника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області Віктора Харченко відсторонено від посади. Про це повідомляє керівник ГО “Агенція регіональної підтримки підприємництва та інвестицій” Євгеній Глєбов у Фейсбук.

“Громадо, щойно мені стало відомо, що Віктора Харченко відсторонено від посади керівника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області.
Мені дуже приємно, що громадськість об’єдналась по цьому питанню, а Київ виконав наші вимоги.

Від себе хочу запевнити, що Агенція і надалі буди боротися з корупцією, а у одіозних чиновників буде «горіти» земля під ногами.” – йдеться у повідомленні.

Фото Євгеній Глєбова.

Віктора Григоровича Харченка наказом від 7 квітня було призначено на посаду заступника начальника управління Держгеокадастру в Черкаській області, пише ДЖЕРЕЛО. В управлінні Харченко очолив відділ державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель. Наказ в.о. начальника управління Ольги Залоги був виданий в той же ж день, коли Харченко звернувся із заявою.

12 квітня головне управління Держгеокадастру в Черкаській області очолив  Віктор Григорович Харченко. Відповідний указ видав в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олег Цвях.

Зазначимо, що до цього Віктор Григорович займав аналогічну посаду в ГУ держгеокадастру в Запорізькій області, звідки був звільнений 6 квітня, тобто за день до призначення. При цьому Харченко проживає в селі Геронимівка, що під Черкасами.

У декларації за 2016 рік “земельник” вказав 3 земельні ділянки (1 – у його власності, 2 – дружини) у Тубільцях, Хацьках та Геронимівці. Віктор Григорович володіє квартирою в Черкасах, дружина – будинком в Геронимівці. Цікаво, що в іншій декларації, поданій перед звільненням, Харченко додав ще одну земельну ділянку в с. Сагунівка та будинок у Геронимівці, який дружина набула у власність 5 квітня уже 2017 року. У грошових активах Харченко вказав 56 тисяч гривень і 38 тисяч доларів готівки.

11 Травня, 2017 в 07:00 / Переглядів: 1785

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про