Нові дизель-поїзди можуть з’явитися на Черкащині

Картинки по запросу дизель поезд«Укрзалізниця» планує закупити 6 дизель-потягів по три вагони в кожному. «В Україні такі поїзди можуть виробляти лише КВБЗ, але ми сподіваємося, що в тендері будуть брати участь і іноземні виробники», – розповідає директор з пасажирських перевозкам та сервісу «Укрзалізниці» Ігор Романків.

Такі вагони використовуватимуть на ділянках з невеликим пасажирським навантаженням. У мережі залізниць України є достатня кількість полігонів, де цей рухомий склад буде затребуваний. Такі ділянки є, зокрема, у Чернівецькій, Тернопільській, Закарпатській, Хмельницькій або Вінницькій областях. Крім того, можливо, ці дизель-поїзди будуть використовуватися в Черкаській, Миколаївській та Херсонській областях, повідомляє Діловий Регіон з посиланням на rbc.ua.

За словами директора, для оновлення парку пасажирських вагонів підприємству слід наростити об’єми їх оновлення до 3 тисяч робочих вагонів. В «Укрзалізниці» розраховують уже в наступному році закупити близько 350-400 вагонів. Для цього потрібно близько 10 млрд. грн.

Джерело: smilamedia

8 Травня, 2017 в 15:30 / Переглядів: 1401

Теми: Події,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про