Прокуратура через суд забезпечує законне використання об’єктів природно-заповідного фонду на Черкащині

Картинки по запросу природа
Судом апеляційної інстанції 04.05.2017 задоволено апеляційну скаргу Звенигородської місцевої прокуратури та скасовано ухвалу Черкаського окружного адміністративного суду про залишення без розгляду позовної заяви прокуратури про визнання протиправною бездіяльності однієї з сільських рад Звенигородського району, яка не забезпечила законне використання об’єктів природно-заповідного фонду.
Так, Звенигородською місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про визнання протиправною бездіяльності вказаної вище ради  в частині непроведення робіт з винесення та закріплення в натурі меж ентомологічного заказника місцевого значення «Стебнівський», урочища «Маслянки», закріплення їх в натурі (на місцевості), а також зобов’язання відповідної ради забезпечити їх проведення.
Прокуратурою з’ясовано, що з моменту утворення вказаних вище об’єктів, їх межі в натурі не встановлено, що фактично унеможлививлює збереження природного різноманіття ландшафтів, охорони довкілля, підтримання екологічного балансу, а також позбавляє можливості належним чином виконувати охоронні зобов’язання та визначити розмір завданої шкоди внаслідок їх неправомірного використання.
Наразі за принципової позиції прокуратури, відповідний позов розглядатиметься в суді. Робота на вказаному напрямі триває.

7 Травня, 2017 в 18:55 / Переглядів: 954

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про