Фотофакт: на Чигиринщині селяни своїми силами лагодять дорогу

фотографії дороги в с. Івківці, Чигиринського району

«Патріоти не скачуть, а покращують життя навколо. Ремонтуємо дорогу у Івківцях». Такий допис з’явився в одній з соціальних мереж під фотографіями дороги в с. Івківці Чигиринського району.

Про це із посиланням на vmisti.in.ua повідомляють Новини Черкас. http://vmisti.in.ua/index.php/novini/1505-v-sotsmerezhi-prodemonstruvali-yak-samostijno-polagoditi-dorozhne-pokrittya

В коментарях Юрій Дубрава, працівник Служби автомобільних доріг України, повідомив: «На жаль, не порадую, цього року не передбачено фінансування робіт з ремонту місцевих доріг. Але, в області існує обласна програма з ремонту місцевих доріг за кошти місцевих доріг. Ця програма, для прикладу, успішно процює в Канівському, Золотоніському, Драбівському районах. Місцеві РДА визначили місцеві дороги, що потребують ремонту. Визначено собівартості ремонту та виділено кошти з місцевих бюджетів на ремонт місцевих доріг. Звертайтесь громадами до своїх РДА щоб вони брали участь у цій програмі. Для прикладу, Золотоніський район місцева дорога О240503 Гельмязів-Чопилки, влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Роботи проводяться за кошти місцевого бюджету».

6 Травня, 2017 в 12:51 / Переглядів: 788

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про