Уманські хасиди домоглися дозволу на повернення спірного містка

Jewish man reads Torah during the service in rabbi Matatov’s synagogue.

5 травня мер Умані дав остаточний дозвіл на зведення моста над місцями старих поховань, щоб коени змогли пройти до могили раббі Нахмана з Бреслава, повідомляє ДЖЕРЕЛО з посиланням на сайт INN.

Як відзначає INN, дозвіл на повторне зведення моста був виданий за умови, що буде прокладена нова траса з тротуарами і системою стоку води уздовж всієї вулиці раббі Нахмана з Бреслава. Вартість будівництва оцінюється в $55 тис.

“Згідно з компромісною угодою, підписаною між представниками Бреславського об’єднання і мером міста Умані, окрім витрат на будівництво нового моста коенів Об’єднання також повинне буде узяти на себе витрати по будівництву тротуарів і системи стоку води уздовж всієї вулиці до стоянки автобусів. Лише після цього вони зможуть знов побудувати міст”, – розповіли бреславський хасиди. За їх твердженням, мер розпорядився знести колишній міст після доносу антисемітів, що діють в місті.

Нагадаємо, нещодавно в Умані хасиди незаконно встановили місток. До таких дій їх змусили релігійні переконання. Комунальники знесли його, але наступного ж дня Спірний місток повернувся на своє місце. Проте Новий місток в районі вул. Пушкіна теж знесли. А цієї весни В Умані хасиди збудували тимчасовий міст і самі ж його демонтували.

6 Травня, 2017 в 07:11 / Переглядів: 1425

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Рідний Край » В Умані хасиди втретє звели міст на тому ж місці, що й попередні рази (відео) Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] Раніше Уманські хасиди домоглися дозволу на повернення спірн…. За умовою договору, окрім витрат на будівництво нового моста коенів хасиди також повинні узяти на себе витрати по будівництву тротуарів і системи стоку води уздовж всієї вулиці до стоянки автобусів. Лише після цього вони зможуть знов побудувати міст. Вартість будівництва оцінюється в $55 тис. […]