На Черкащині діти вчаться в школі з вибитими шибками (Фото)

Депутат Лисянської районної ради Микола Кондратюк, категорично відмовляється допомагати місцевій школі, мотивуючи це тим, що кошти і продукти, які виділяє господарство навчальному закладу, використовуються не за призначенням, пишуть “Вісті Черкащини“.

– Директор школи Лариса Дубова як їй заманеться розподіляє кошти і продукти для шкільної їдальні, якими ми допомагаємо, – обурюється він. – В результаті вони зникають безслідно, як у Бермудському трикутнику.

Було, що діти певний час харчувалися лише макаронами.

Безконтрольність та безгосподарність директорки привели школу до розрухи.

Микола Кондратюк показав Погибляцький НВК, колись зразково-показову школу, з тильного боку, бо «фасад розмальований, як у дівки губи, а зайдеш з двору – наче тут 20 років не ступала нога людини».

Гнітюче враження справляють вибиті шибки, фундамент і стіни, які почали руйнуватися, покинута, заросла бур’яном споруда парника. Така спустошлива картина спостерігається вже не один рік, але Лариса Дубова, за словами депутата, не проявляє жодної ініціативи аби зупинити руйнацію приміщення. За останні шість років на його ремонт з бюджету району було виділено 38 976 гривень.

Погибляцька школа одна з наймолодших у Лисянському районі. Її побудували майже тридцять років тому за протекції уродженця села, колишнього голови облвиконкому Олексія Дубового.

Цікаво, що це єдина в районі школа з басейном, який, щоправда, жодного дня не працював. Нині тут навчається 70 дітей з трьох навколишніх сіл.

4 Травня, 2017 в 18:04 / Переглядів: 1044

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про