Сьогодні Черкащиною вирушить мобільний сервісний центр МВС

4 травня дорогами нашої області в свій перший рейс вирушить мобільний сервісний центр МВС Черкащини. Це сучасний, пересувний сервіс (на базі нового комфортного мікроавтобуса Renault Master), оснащений сучасним обладнанням, з допомогою якого фахівці надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей. Про це повідомляє “Вичерпно”.

Мобільні сервісні центри МВС створені з метою забезпечити комфорт громадянам, які проживають у віддалених населених пунктах області під час отримання державних послуг, адже дають можливість зекономити час та кошти витрачені на дорогу до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС.

Перша робоча поїздка мобільного сервісного центру МВС відбудеться 4 травня у Кам’янку, де мешканці району та прилеглих населених пунктів впродовж дня зможуть обміняти свої посвідчення водія або зареєструвати чи перереєструвати транспортні засоби.

Обслуговувати громадян фахівці МСЦ будуть з 10.00 до 16.00 години за адресою: місто Кам`янка, вулиця Пушкіна, 54. (площа перед готелем «Кам`янка»)

У складі виїзної бригади працюватимуть два адміністратори територіального сервісного центру, представник експертної служби та водій.

Збираючись до МСЦ, уважно знайомтесь з переліком необхідних документів для отримання тієї чи іншої послуги на сайті hsc.gov.ua

Додаткова інформація за телефоном: (0472) 393-251

Джерело: © www.cherkassy.today

4 Травня, 2017 в 08:59 / Переглядів: 723

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про