Черкащан просять допомогти врятувати зір бійцю АТО

Черкащан просять допомогти врятувати зір бійцю АТО

 

Уродженець Чорнобаївщини Валерій Сліпенко під загрозою повної втрати зору. Зір чоловіка почав падати ще до війської служби, однак після повернення з АТО ситуація значно погіршилася.

Про це повідомляє Про Все.

Півтора року Валерій відслужив у зоні бойовик дій. Мати чоловіка – Віра П’янкова – говорить, що довгий час навіть не знала про те, що її син на передовій. Щоб жінка не хвилювалася Валерій говорив, що він не в АТО, а служить у військовій частині на мирній території.

– Але материнське серце відчувало, що він мені щось не договорює. Бувало таке, що мене серед ночі підкидало і я ні з того, ні з сього починала молитися, – пригадує жінка.

Про сина розповідає, що до того, як піти служити, він малював картини.

– Він у мене художник. Ми орендували сусідську хату й там облаштували для нього невелику майстерню. Але тепер він і малювати не може, бо майже не бачить, – крізь сльози промовляє вбита горем мати.

Те, що зір слабшає, Валерій  відчув ще на війні, а коли повернувся додому, стало ще гірше. Та чоловік думав, що нічого страшного немає, мовляв, вилікують, або ж окуляри пропишуть. Тим більше, що коли проходив комісію перед службою, нічого насторожуючого фахівці не помітили.

Та зарадити черкаські офтальмологи нічим не змогли. Бо ж діагноз виявився шокуючим – на зоровому нерві лікарі побачили чималу пухлину.

– Лікарі йому казали, що розпочинати лікування потрібно було значно раніше. Але ж він увесь час був в АТО, – каже Віра Іванівна. – Його направили  на операцію до інституту нейрохірургії до Києва.

Утім врятувати зір лікарям вдалося лише на одному оці, й то лише частково. Однак і ті відсотки зору, що лишилися, можуть назавжди зникнути, якщо АТОвця не відправити на лікування за кордон.

– Пухлина настільки велика, що лікарі не змогли видалити її повністю. Зараз ми чекаємо на результати нових аналізів, потім треба їхати на лікування за кордон, бо в Україні таких операцій не роблять. Залежно від результатів аналізів, лікарі порадять нам іноземну клініку, але грошей на таке лікування у нас немає, навіть на саму поїздку не назбираємо. А медики кажуть, що це єдина надія, аби врятувати сина та хоча б частково зберегти йому зір. Інакше він взагалі не бачитиме, – говорить мати чоловіка.

Найважче те, бідкається вона, що син вже починає втрачати надію та навіть каже, що не хоче жити. Мовляв,  пройшов війну, де над головою свистіли кулі, і лишився живим, а тут, вже вдома, з ним трапилося таке нещастя, яке завдає горя не лише йому, а й рідним.

– Його намагаються підтримувати друзі. Приходять й забирають на прогулянку селом, намагаються підбадьорювати, – каже мати. – Ми йому навіть всієї правди про ситуацію з зором не кажемо.

Реквізити для допомоги

Номер рахунку матері в Ощадбанку 26253000098150 (П’янкова Віра Іванівна)

Тел. Віри Іванівни – (098)53-29-849

ДЖЕРЕЛО

3 Травня, 2017 в 10:01 / Переглядів: 856

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про