Адвокатура Януковича стверджує, що з його рахунків ніхто грошей не знімав

Адвокат: Особисті гроші Януковича не конфісковані

Захист Віктора Януковича спростовує його причетність до конфіскованих 1,5 млрд доларів. Про це заявив адвокат екс-президента Віталій Сердюк, передає Кореспондент з посиланням на телеканал 112 Україна.

“Я повністю спростовую цю інформацію. На сьогоднішній день в зв’язку з її активним поширенням, захистом навіть був поданий позов до Печерського суду про її спростування”, – сказав Сердюк.

Він запевнив, що у нього на руках є виписки за рахунками Віктора Януковича з Ощадбанку і там вказана зовсім інша сума.

“Йдеться про 28 млн гривень, які заарештовані і які не конфіскуються зараз. Це гроші його особистого рахунку (Януковича – ред.), його особисті заощадження, з яких були сплачені всі податки. Тому остання, активно поширена інформація про арешт коштів, про їхню конфіскацію і вилучення повністю не відповідає дійсності”, – наголосив Сердюк.

За словами адвоката, позов про захист честі і гідності буде доповнений ще однією вимогою: “спростувати інформацію про конфіскацію нібито раніше заарештованих неіснуючих 1,5 млрд доларів”.

Як повідомлялося раніше, суд останньої інстанції дозволив конфіскувати заарештовані 1,5 млрд доларів, що належали оточенню екс-президента України Віктора Януковича. Гроші та активи зберігалися в державному Ощадбанку.

Президент України Петро Порошенко заявив, що гроші Януковича вже в Держказначействі.

30 Квітня, 2017 в 19:38 / Переглядів: 1002

Теми: Аналітика,Економіка,Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про