У Черкасах помічник і матір депутата розіграли між собою 320 тис. грн.

18 квітня Служба автомобільних доріг в Черкаські області оголосила про намір підписати договір на технічний ремонт та обслуговування автомобілів з ТОВ “Авто-мастєрок”. Пропозиція останніх в ході аукціону становить 320 400 грн. Інформація про це розміщена на сайті Прозорро.

Згідно з вимогами тендерної документації, переможець має здійснити технічне обслуговування 12 легкових автомобілів, що перебувають у власності САДу.

Таким чином, вартість “обслуговування” одного авто обійтися в середньому 26 700 грн. Інформація про конкретні види робіт, передбачених майбутнім договором, у документації відсутня.

ТОВ “Авто-мастєрок”, згідно з інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, зареєстроване в Черкасах, за адресою вулиця Гагаріна 73. Кінцевим бенефіціарним власником підприємства є Тренкіна Людмила Олександрівна, мати депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна. Директор підприємства – Горбівненко Віталій Юрійович.

Єдиним конкурентом ТОВ “Авто-мастєро” на торгах був приватний підприємець Щербина Євгеній Сергійович, що офіційно є помічником вже згаданого вище Юрія Тренкіна. Крім того, Євгеній Сергійович займає посаду директора ТОВ «Промбуд Індустрія», що з недавніх пір є одним з фаворитів місцевої влади при розподіленні бюджетних підрядів, зокрема на встановлення зупинок громадського транспорту. Підприємство зареєстроване за тією ж адресою, що і «Авто-мастєрок», крім того, одним із його засновників є  Горбівненко Віталій Юрійович, директор переможця аукціону.

Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про