На Черкащині готуватимуть спеціалістів для боротьби із тероризмом. Фото. Відео

У Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів  Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбулося урочисте відкриття навчально-тренувального комплексу, який було побудовано за сприяння посольства США. Про це повідомляє zmi.ck.ua

За словами заступника міністра МВС Вадима Трояна, саме у цьому сучасному кіл-хаусі будуть готувати спеціалістів для різних штурмових груп.

“Так, на Черкащині ми сьогодні відкрили єдиний такий навчальний комплекс в Україні саме для прикордонників. Але тут зможуть тренуватися не тільки вони, але й представники інших військових напрямків, зокрема снайпера і мінометники. Загалом цей комплекс буде корисним для підготовки фахівців, які боротимуться із тероризмом. Наявність подібного тренувального майданчику є дуже важливою, оскільки лише за 2016 рік загнуло сім чоловік під час проведення різних операцій. Не хочеться більше хоронити хлопців”, – відзначив Вадим Троян.

За словами першого заступника голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка, будівництво навчально-тренувального комплексу обійшлося у 232 тисячі євро, тобто 7 млн грн. Він висловив сподівання, що співпраця із американськими партнерами буде лише покращуватися.

Таку ж думку висловив керівник відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Крістофер Сміт, який повідомив, що американці із 2014 року здійснюють планову підтримку збройних сил України.

“Будівництво такого тренувального комплексу це лише черговий прояв нашої підтримки та довіри до українських військових, що захищають свої кордони від зовнішньої агресії. Ми вже третій рік допомагаємо також і з підготовкою інструкторів, які вже потім навчають інших військових тактичним діям”, – зазначив Крістофер Сміт.

Окрім цього, персонал прикордонного відомства на практиці продемонстрував можливості даної навчальної бази та провів оперативно-тактичні навчання в обмежених умовах населеного пункту.

 

29 Квітня, 2017 в 11:12 / Переглядів: 722

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про