Шполянські пристрасті: в лікарні опинився агітатор, волонтер і тітушка в одній особі (відео)

 

Тут розказали про бідного зальотного "волонтера", який отримав "травму". Ну що ж дивимося відео. Лисе чмо з бородою, який нападає на журналістів це білоцерківський "волонтер", який приїхав в Шполу наводити "порядок" в духє 90-х. Що ж гарних волонтерів залучило БПП. І видно травму отримало, коли на людей кидалося, підслизнувся і упав. В когось ще ж запитання?

Posted by Євгеній Баш on Friday, 28 April 2017

Гонитва за першість у майбутніх шполянських виборах до ОТГ триває і переходить у звичайні брудні ігри. Сьогодні сталася бійка між прихильниками і противниками одного із кандидатів на посаду керманича ОТГ, нинішнього голови райдержадміністрації Потапенка Володимира.

Все частіше мешканці Шполи повідомляють про те, що даний кандидат користується послугами так званих тітушок з метою залякування конкурентів та осіб, що їх підтримують у виборчій кампанії.

“Сьогодні на вул.Благовістній(калініна),ми побачили дійсне лице кандидата,від БПП,Потапенка..Зрозумівши,що в нього не має місцевої підтримки,понавозив “ТІТУШОК”,з Білої Церкви… Вони ображали Шполянських АТОвців,обзивали наркоманами,примінили силу,до ЖУРНАЛІСТКИ.Приїхавши на місце подій,ми побачили ціх НАЙМАНЦІВ..10 чоловік,якими керувала жінка..Сама ДАМА,говорила,що провела не одні вибори по УКРАЇНІ…В словесні перепальці виникла штовханина,після якої в Білоцерківськіх “орлів”,розпочалась істерика.Вони падали на асфальт,качались,а в кінці визвали швидку,і поліцію.Я переконаний,що цю провокацію,зробили в штабі БПП,щоб завтра розказувати по Шполі,що б”ють Потапенкових ТІТУШОК…Брехня і бруд команди БПП,переходить всі МЕЖІ…” – повідомляє Сергій Коваль.

А сьогодні відбувалася справжня бійка, причину якої намагалася пояснити Олеся Лахман:

“Троє “журналістів” С. Коваль, О.Слободяник, та В.Пасека жорстоко побили волонтера в якого в руках були календарики з кандидатом на голову громади Володимиром Потапенко. Молодий хлопець на даний час знаходиться в важкому стані в лікарні Черкас. Коли троє на одного то ці псевдо журналісти дуже хоробрі, особливо коли ще поруч знаходиться силова підтримка, тітушки і охотніки Черкащан. А один на один з молодим хлопцем який менший за кожного з них на цілу голову то вони виявилися сцикунами, їх сила в толпі і залякуванні людей.”

Проте користувачі соцмереж виклали відео, на якому постраждалий волонтер поводить себе зовсім не так, як змальовує Олеся.

Щоб було зрозуміліше, волонтер з відео- ось цей молодий чоловік, і побитим чи скривдженим він зовсім не виглядає:

Фото Євгеній Баша.

Ситуація доволі заплутана, але вимагає роз’яснення. Адміністрація “Рідного краю” спостерігатиме за подіями в Шполі і повідомлятиме нові подробиці.

Картинки по запросу брудні вибори

28 Квітня, 2017 в 20:49 / Переглядів: 1484

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про