На Черкащині пустощі маленької дівчинки стали причиною великої пожежі

25 квітня о 10:55 у селі Сигнаївка, на території приватного домогосподарства 36-річного чоловіка виникла пожежа сінника. На час прибуття на місце події рятувальників 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини, вогонь встиг охопити усю.
Об 11:55 пожежу було ліквідовано. Завдяки професійним діям рятувальникам вдалось запобігти поширенню вогню на сусідні споруди. Інформує Управління Державної служби України з НС у Черкаській області

Під час розслідування обставин пожежі, було встановлено, що причиною загорання стали сірники, які потрапили до рук 4-річної доньки господаря. Граючись без догляду батьків на подвір‘ї, дівчинка знайшла залишені у легкодоступному місці сірники. Сховавшись з ними у сінник, вона почала запалювати їх один за одним та кидати навколо себе. Коли загорілося сіно, дитина перелякалася та втекла.
Під час ліквідації пожежі дитина не постраждала.
Вогнем пожежі, крім споруди, було знищено ще й 1 тону сіна яке зберігалося всередині.
Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

Фото Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

28 Квітня, 2017 в 13:19 / Переглядів: 1003

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Тэги: ,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про