Як склалася доля смілянського дідуся, який жив у руїнах власного дому без світла та опалення

Ні електроенергії, ні опалення, ні навіть води, ще й хата – напіврозвалена. У таких умовах зимував 79-річний смілянин. До того ж до садиби старенького  зачастили ще й злодії, які безбожно його обкрадали. Сусіди біду діда бачили, але до соціальних служб про не повідомляли, а сам чоловік теж по допомогу нікуди не звертався. Про це днями писало видання Вичерпно

Про дідуся випадково довідалася смілянська активістка Наталія Дьяченко. Їй про нього розповів знайомий. Жінка переповідає, що коли поїхала за зазначеною адресою, то жахнулася, адже дід виживав у нелюдських умовах. Як з’ясувалося, його оселя почала руйнуватися ще з осені.

Фото: Наталії Дьяченко

– Хата, в якій мешкає дідусь, на дві половини. Восени в іншій половині будинку трапилася пожежа, коли її гасили, то, зрозуміло, що вода потрапляла і на дідову частину. Сама хата глиняна, тож стіни намокли і через це будинок почав руйнуватися. У діда не було ні світла, ні навіть води. Зиму він пролежав під куфайками. До того ж його постійно грабували, розібрали навіть плиту, яка ще була в хаті. Самотужки дідусь проти них нічого не міг вдіяти, – розповідає Наталія Дьяченко.

Фото: Наталії Дьяченко

Вона довідалась, що в старенького є дві доньки за кордоном. Але з батьком вони не спілкуються. Так само не допомагали і сусіди.

Як повідомляє Провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області, Лисенко Ірина Вікторівна, рятувальники разом з працівниками соціального захисту відправили дідуся до міської лікарні, де йому надали необхідну допомогу. Нині від перебуває саме там.

Фото Натальи Дьяченко.

27 Квітня, 2017 в 10:32 / Переглядів: 1009

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про