Очільник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко вручив поліціянтам моторного човна

Рухомий склад Черкаської водної патрульної поліції поповнився ще на одну одиницю. За сприянням депутатів Черкаськї обласної ради було виділено 400 тис. грн. для придбання моторного човна. Презентував і випробував подарунок очільник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Як зауважив Юрій Німченко, командир 5-ї роти Управління патрульної поліції в м. Черкаси: – “Ми вдячні за подарунок. Це дуже допоможе нам в роботі з припиненням правопорушень в сфері незаконного вилову та видобування рибних ресурсів”.

Рухомий склад Черкаської водної патрульної поліції поповнився ще на одну одиницю. За сприянням депутатів Черкаськї обласної ради було виділено 400 тис. грн. для придбання моторного човна. Презентував і випробував подарунок очільник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.Як зауважив Юрій Німченко, командир 5-ї роти Управління патрульної поліції в м. Черкаси: – "Ми вдячні за подарунок. Це дуже допоможе нам в роботі з припиненням правопорушень в сфері незаконного вилову та видобування рибних ресурсів". "Це дуже добре і правильно, коли наша влада буде виділяти кошти на закупівлю необхідної техніки для правоохоронних органів. Це завжди буде позитивно відображатися на благополуччі наших громадян", – наголосив Юрій Земляков.

Posted by Marina Deputat on Tuesday, 11 April 2017

“Це дуже добре і правильно, коли наша влада буде виділяти кошти на закупівлю необхідної техніки для правоохоронних органів. Це завжди буде позитивно відображатися на благополуччі наших громадян”, – наголосив Юрій Земляков.

26 Квітня, 2017 в 21:53 / Переглядів: 680

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про