В Умані між керівниками підприємства «Круїз-Авто» і депутатами відбулася бійка під час підняття тарифу на проїзд (відео)

Uman-marshrutky

Сьогодні, 25 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету Уманської міської ради стосовно питання про підняття тарифу на проїзд у міському транспорті.

На 10 годину ранку до зали засідань хотіли пройти депутати міської та обласної рад від партії «Відродження». Вони мали на меті висловити свій протест стосовно підняття вартості на проїзд, адже досі для себе не почули обгрунтованого пояснення, чому тариф зросте аж на одну гривню.

Проте депутатам на перешкоді став колектив ТОВ «Круїз-Авто». Чоловіки просто загородили прохід і не давали жодних логічних пояснень, з якою метою вони це роблять.

Найзухваліше себе поводив директор ТОВ «Круїз-Авто» Віктор Бойко. Саме він дав розпорядження своїм підлеглим блокувати прохід, лаявся та вибивав камери й телефони з рук присутніх депутатів.

Товариство користується автобусами, що випускає російська компанія ПАЗ. Логічно, що утримання транспорту включає в себе закупку деталей, що випускає країна-агресор. На пряме питання від депутата обласної ради Романа Похольчука до директора товариства Віктора Бойка, скільки «Круїз-Авто» сплачує коштів безпосередньо Росії, керівник не знайшов нічого кращого, як відповісти нецензурщиною.

Кожна додаткова гривня в казну «Круїз-Авто» — це внесок до оплати вартості кулі в автоматі агресора, що нині звірствує на Сході України. Коли керівництво підприємства стверджує, що тариф потрібно підняти, бо здорожчали деталі до транспортних засобів, то логічно, що й грошей прямому ворогові України перепаде більше.

Коли ж всіх присутніх запросили до залу, між працівниками товариства та депутатами відбулася штовханина, так як перші продовжували перешкоджати вільному доступу всіх бажаючих. Наголошуємо, що депутати мали повне право відвідати засідання, адже питання, яке вирішувалося на порядку денному, напряму стосується життя громади міста.

Зауважимо, що міський голова Олександр Цебрій часто використовує в своїх спічах вислів: «Умань — це територія закону». Але ж про який закон може йти мова, якщо колектив його колись рідного підприємства дозволяє себе так зухвало поводити?

Конфлікт вичерпався лише тоді, коли депутати викликали поліцію. На ім’я т.в.о. начальника Уманського ВП була написана відповідна заява.

Коли питання про підняття тарифу на проїзд у пасажирському міському транспорті до вартості 4,5 грн. поставили на голосування, його підтримали одноголосно. Уманчани можуть завдячувати здорожчанню наступним членам виконавчого комітету:

ЗОЗУЛЯ В’ячеслав Петрович

КЛОЧКО Сергій Леонтійович

ПЕТРИЧЕНКО Алла Василівна

ПЛОТНІКОВА Любов Павлівна

ЛУКОВЕЦЬКИЙ Олександр Аанатолійович

ВАСИЛЬЧУК Микола Іванович

ЛАЗЕБНИК Наум Романович

Шкода, що місцеві активісти можуть протестувати проти приїзду гуртів, що їм не подобаються, голослівно обливати брудом людей, а от перешкодити нахабному обкраданню простих громадян не спромоглися. Коли до міста з концертною програмою завітали гості, то їх не хотіли пускати через те, що вони гастролюють в інших країнах. А от закупка російських автобусів та деталей до них російського виробництва, мабуть, не аргумент для протесту.

 

 

Інформацію взято із сайту Умань ньюс

26 Квітня, 2017 в 17:09 / Переглядів: 3796

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,,

2
Залиште коментар

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Рідний Край » Рішення Уманського виконкому про підвищення плати за проїзд в маршрутках оприлюдненоРідний Край » В Умані між керівниками підприємства «Круїз-Авто» і депутатами відбулася бійка під час підняття тарифу на проїзд (відео) | ДЗВ Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] Нагадаємо, днями виконавчий комітет Уманської міської ради голосував за підняття тарифу на проїзд у міському громадському транспорті. На засідання виконкому навідалися депутати, що не погоджувалися зі змінами, в наслідок чого між керівниками підприємства «Круїз-Авто» і депутатам…. […]