«Куди зникла наша зарплата?» Працівники «Черкасиобленерго» під Уманню перекрили центральну магістраль країни

«Наші діти голодні, поверніть зароблені гроші..» Працівники «Черкасиобленерго» під Уманню перекрили трасу Київ-Одеса. Люди вимагають виплатити їм зарплату за 4 місяці. Пише Вечірня Умань

– Працівники  енного мереж Черкащини доведені до відчаю, нас 4 місяці годують обіцянками, що виплатять зарплату, а в цей час наші діти сидять голодними, – обурюється Генадій Ракун, голова цехового комітету уманських енергомереж.

Як повідомили працівники підприємства, зарплату їм не виплачують  через те, що національна комісія з врегулювання енергомереж заблокувало рахунки, в зв’язку з заборгованістю підприємства.

– Колишня керуюча «Черкасиобленерго»  Світлана Кузьмінська награбувала коштів і вивела їх  в офшори, проти неї відкрита кримінальна справа, яку сьогодні розглядатимуть в Печерському суді. Ми вимагаємо, щоб дану особу не поновлювали на посаді, і всі  чесно зароблені нами кошти були повернуті, – коментує Олена Світлична, працівниця підприємства.

Поки  працівники підприємства протестують, на трасі Київ-Одеса утворився затор у кілка кілометрів. Деякі водії лояльно ставляться до протестувальників, інші наперекір всім намагаються проїхати.

– Поки вони страйкують, люди не можуть дістатися на роботу чи по інших важливих справах.  Люди, які мають понести відповідальність за невиплату зарплат, зараз сидять в своїх кабінетах, а ми стоїмо в заторі.» – обурюється водій білого автомобіля  «фольцваген».

Подібні акції протесту нпроходять біля Благодатного та в Києві, під Печерським судом, де сьогодні о 14.00 розглядатиметься кримінальна справа колишньої очільниці  «Черкасиобленерго» – Світлани Кузьмінської.

– Сподіваємось, що суд врахує  думку людей, які вже 4 місяці сидять без зарплати, і не поновить на посаді колишню керівницю, –  розповідає Тетяна Бевзено, працівниця підприємства,  – якщо ж нас вищі органи не почують ми знову  вийдемо  на мітинг.

25 Квітня, 2017 в 13:44 / Переглядів: 2973

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про