То чи зростуть ціни на проїзд в Умані?

 

Минулого тижня у сесійній залі міської ради відбулося навчання депутатів з єдиним питанням порядку денного – про підвищення ціни на проїзд у міському пасажирському транспорті. Оскільки це болюче для уманчан питання не вдалося розглянути на останній сесії за дорученням міського голови виділили додатковий час для роз’яснення.

Про законодавчі аспекти всіх присутніх проінформувала спеціаліст відділу економічного розвитку Умані. Відповідно до Закону України, перегляд рівня тарифів може здійснюватися у зв’язку зі зміною умов реалізації послуг перевізника (тобто зміни ціни палива більш ніж на 10%).

Після звернення уманського перевізника, відбулась перевірка тарифів. В результаті цього робоча група склала протокол про необхідність перегляду тарифів на проїзд.

Нагадаємо, що громадські обговорення почались ще в кінці листопада минулого року.

Один з перевізників зазначив, що враховуючи ріст цін на пальне та збільшення рівня мінімальної зарплати, тарифи мають збільшитись.

В свою чергу, громада міста висловила обурення стосовно стану транспорту та грубої поведінки деяких водіїв.

Також член робочої групи запропонував ввести в траспорті кондукторів, для того, аби водій займався виключно керуванням і слідкував за дорогою.

До спільного висновку присутні на засіданні так і не дійшли. Кожен залишився при своїйдумці.

 

Джерело: Уманська зоря

Автор: О. Самотока

Інформацію взято із сайту 04744.info

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про