На Черкащині триває дитячий конкурс на кращий малюнок та твір на лісову тематику

З 10 квітня до 20 травня Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з Черкаською обласною організацією Товариства лісівників України проводять конкурс на кращий малюнок та твір на лісову тематику серед учнів шкіл-інтернатів для дітей з особливими потребами.

загальна

Мета конкурсу – підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, активізація лісівничо-просвітницької діяльності.

До участі у конкурсі на кращий малюнок запрошуються учні віком 8-15 років, на кращий твір – 15-18 років.

Конкурсні матеріали направляються до державних лісогосподарських підприємств за місцем розташування. Підсумки конкурсу проводяться в три етапи:

  • 1 етап – до 20 травня – на рівні державних лісогосподарських підприємств;
  • 2 етап – до 1 липня – на обласному рівні;
  • 3 етап – до 1 вересня – на загальнонаціональному рівні.

Творчі роботи учасників першого етапу мають надсилатися виключно на адреси відповідних лісгоспів, за місцем знаходження шкіл-інтернатів для дітей з особливими потребами. Твори та малюнки, що не пройшли перший етап конкурсу, у другому (обласному) етапі участі не беруть.

Переможцям, яких визначать конкурсні комісії, будуть вручені цінні призи або ж грошові подарунки.

Докладніше з умовами проведення заходу, критеріями оцінки робіт можна ознайомитися в “Положенні про проведення конкурсу”.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про