Черкаська прокуратура так і не розкрила справу часів Майдану

Прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко прокоментував резонансні “майданівські” справи на сьогоднішній прес-конференції, пише Дзвін

–  Справа Ольги Галушко, якій на голову скинули вазон, залишається нерозкритою.

Там проведено масу експертиз і опитано велику кількість людей. Близько 700 осіб тоді перебувало в приміщенні ОДА. Встановити того, хто перебував в кабінеті з вікна якого кинули вазон на голову дівчині, наразі неможливо.  Поки  результатами ми не можемо похвалитися, – розповів прокурор області невтішні результати трирічного розслідування.

– Ганебним я вважаю вирок по Ігорю Єфімову. Коли суд каже, що керівник підрозділу не несе відповідальності за дії своїх підлеглих, які на його очах б’ють журналіста, то це ганебний факт. Ми оскаржили таке рішення в касаційному порядку, — розповів позицію прокуратури Сергій Овчаренко щодо іншої “майданівської” справи з побиттям черкаськими поліцейськими журналіста. Нагадаємо, що нещодавно суд виправдав керівника підрозділу міліції, підлеглі якого  розтрощили голову черкаському фотокореспонденту під час Революції Гідності.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про