Перевірки харчовиків без попередження проводитиме Держспоживслужба

Виробників харчової продукції перевірятимуть не попередивши, якщо виявлять загрозу життю чи здоров’ю людей. Парламентський комітет з питань аграрної політики рекомендує прийняти у цілому доопрацьований законопроект з питань контролю продуктів харчування.

<b>Перевірки харчовиків без попередження проводитиме Держспоживслужба </b>

Без попередження перевірятимуть харчовиків, повідомляє «Закон і Бізнес» Натомість суб’єкт господарювання може знімати перевіряльників на камеру. Головна умова відсутності попередження – реальна загроза життю чи здоров’ю людей.

Парламентський комітет з питань аграрної політики рекомендує ухвалити законопроект «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров’я та благополуччя тварин». В документі визначені повноваження контролюючих органів та вимоги до контролю у сфері харчування, правила контролю продуктів тваринного походження та контролю імпортної продукції. За документом, процедуру інспектування можуть фіксувати не тільки ревізори Держспоживслужби, а й суб’єкти господарювання.

 

Інформацію взято із сайту Діловий регіон

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про