Уманця, що в березні постраждав у ДТП, транспортували до Києва

Родина Мовчанюка Віталія, що на початку березня постраждав в ДТП на Уманщині, дякує всім небайдужим, хто долучився до порятунку хлопця і підтримав їх коштами. Загальна сума, яку перевели на вказаний рахунок, становила близько 15 000 гривень. Гроші надходили різними сумами з усіх куточків України, але кожна посильна допомога – то неоціненний вклад в життя й здоров’я молодої людини. Та найголовніше – це підтримка від людей, яка постійно відчувалася і додавала сили йти далі. Коли люди не проходять повз і відгукуються на клич про допомогу, тоді і світ здається добрішим, і з’являються великі надії та віра.

Більше місяці Віталій перебував в Уманській ЦРЛ в стані коми.

Як тільки його визнали транспортабельним, одразу його перевезли до Києва і на даний момент Мовчанюк Віталій перебуває в Інституті нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова АМН України. Кваліфікована робота столичних спеціалістів одразу дала свої результати. Як помітили самі батьки, вже з перших днів перебування у закладі хлопець фізично почав краще виглядати, нормалізувалася температура тіла. Він пройшов кілька сеансів лікування в барокамері і для подальшого результату припиняти ці процедури не можна.

За весь період порятунку Віталія родина витратила близько 200 000 гривень, і це далеко не кінець.

Нагадаємо, 4 березня пізно ввечері на Уманщині в селі Бабанка сталася дорожньо-транспортна пригода: на швидкості зіткнулися два легкові автомобілі. Один із водіїв, місцевий житель, був у нетверезому стані. Винуватець ДТП, як і його пасажири, не постраждали, а от водій іншого легковика, 19-ти річний Мовчанюк Віталій із села Аполянка в тяжкому стані з черепно-мозковою травмою був доставлений до Уманської ЦРЛ.

 

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про