Корсунський волонтер потребує допомоги

FB_IMG_1492274096241

Терміново потрібна допомога. Тяжко захворів член Корсунь-Шевченківської Самооборони, націоналіст та волонтер — Микола Крат. Про допомогу просить його товариш Олег Собченко, пише сайт Вичерпно

Наразі він знаходиться в реанімації Черкаської міської лікарні №3 — відходить від наркозу, прооперований.

– Щойно повернувся від нього. Не берусь точно назвати діагноз, але в нього паралізована нижня частина тіла, через запальний процес у спинномозковому каналі грудного відділу хребта. Два хребця розкрили. Прогнози лікарів дуже обережні, в найкращому випадку спроби ставати на ноги Микола робитиме за місяць-два терапії, але реабілітація буде тривати не меньше року, — пише Олег.

Наразі з хворим брат та дружина, але проблема, як завжди в таких важких випадках в тому, що лікування дуже вартісне —  за одну минулу добу на ліки пішло близько 5000 грн, не кажучи вже про вартість самої операції. На завтрашній день ще гроші є, частково позичені, а що надалі — залежить від усіх небайдужих людей.

Усі, хто хочуть підтримати хворого, можуть пересуватися кошти на картку Приватбанку: 5168 7556 0354 0093 Крат Микола Миколайович.

 

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про