На Черкащині з’явилися нові туристичні маршрути

Туроператори області презентували на всеукраїнському рівні нові туристичні маршрути невідомими місцями Черкащини. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА .

Нині готові 12 маршрутів. Над ними працювали три туристичні фірми області з внутрішнього туризму: “Мандрівник”, “Come on tour” та “Намі” спільно з фахівцями облдержадміністрації.

На воркшопі, який відбувся 5-7 квітня у Києва, були представлені туристичні продукти лише чотирьох областей, до яких увійшла Черкащина. На всеукраїнському рівні було представлено лише чотири тури – “Код нації”, “Таємні історії кохання”, “Машина часу” та “Розваги по-холодноярськи”. Їх високо оцінили всі учаски Воркшопу.

Для цих маршрутів обирали все найкраще: найкомфортніші заклади розміщення, перевірені заклади харчування, найцікавіші туристичні об’єкти, а також оригінальні авторські екскурсії.

Варто зазначити, що на Черкащині також створена Асоціація інклюзивного туризму. Це буде корисно учасникам АТО, які зможуть проходити реабілітацію не в лікарні, а у мандрівках.

Джерело: © www.cherkassy.today

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про