Черкаська обласна прокуратура повернула земельні ділянки площею 52 га

Прокуратура Черкаської області захистила інтереси держави в суді касаційної інстанції у справі за позовом прокуратури до Головного управління Держземагентства у Черкаській області, суб’єкта господарювання та реєстраційної служби Золотоніського міськрайонного управління юстиції Черкаської області про визнання недійсними правових актів органу державної влади, правочину та повернення з оренди землі в державну власність через її незаконне використання.
Так, враховуючи доводи прокуратури, 22.03.2017 Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ відхилено касаційну скаргу відповідача, який безпідставно використовував земельні ділянки площею 52 га, вартістю понад 1 млн. грн., що мали у своєму складі сіножатні землі.
Нагадаємо, у 2015 році прокуратурою області вперше в державі доведено в суді незаконність передачі суб’єктам господарювання сіножатних земель та пасовищ в оренду для ведення фермерського господарства, після чого такі землі в переважній більшості розорюються.
Орні землі необгрунтовано збільшуються, хоча згідно із ст. 34 Земельного кодексу України землі зазначеного виду використання повинні передаватися саме для випасу худоби, а не для ведення фермерського господарства.
З метою збереження та захисту пасовищ прокуратурою області оскаржено незаконні накази Головного управління Держземагентства у Черкаській області та договори оренди пасовищ, що протиправно передані фізичним особам для ведення фермерського господарства, але орендарі всіляко намагаються втримати пра

18 Квітня, 2017 в 08:06 / Переглядів: 1053

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про