4 райони Черкащини мають проблеми із якістю води

Картинки по запросу якість води
ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” здійснює постійний лабораторний моніторинг води поверхневих водойм у 92 контрольних створах та у місцях водокористування населення. Впродовж І кварталу 2017 року із водойм І категорії досліджено 12 проб води за санітарно-хімічними та 44 – за мікробіологічними показниками. Відхилення від встановлених нормативів виявлено у 1 пробі за мікробіологічними показниками, пише “Черкаський край”.

Як повідомляється на сайті установи, із водойм ІІ категорії досліджено 106 проб річкової води за санітарно – хімічними та 89 – за мікробіологічними показниками. Показники не відповідали встановленим нормам 12 (11,3%) за санітарно-хімічними та 2 (2,3 %) – за мікробіологічними показниками.

Питома вага проб води водойм із відхиленнями від встановлених нормативів за санітарно – хімічними показниками (переважно – інтенсивність запаху, забарвленість, вміст суспензованих речовин, заліза, аміаку, хімічне споживання кисню) перевищувала середньообласний показник в Золотоніському, Уманському, Чорнобаївському та Кам’янському районах, за мікробіологічними (індекси лактозопозитивної кишкової палички, колі-фагів) – в Кам’янському та Золотоніському районах.

17 Квітня, 2017 в 18:48 / Переглядів: 938

Теми: Події,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про